Obchody 780-lecia Elbląga

Z okazji jubileuszu 780-lecia Elbląga nasze przedszkolaki aktywnie włączyły się w świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Wspólnymi siłami – dzieci i wychowawcy – stworzyliśmy piękne prace plastyczne inspirowane naszym miastem. Podczas zajęć mali artyści malowali obrazy przedstawiające charakterystyczne miejsca, symbole oraz własne wyobrażenia Elbląga.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i wspaniałą współpracę.